C0805X224MMREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X224MMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20%
Fitxak: C0805X224MMREC.pdf
  • Mezua
C0805X224MMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X224MMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306559 pcs Datuen fitxa C0805X224MMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X224M5REC7800
C0805X224M5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 220NF 50V X7R 20%
Stockean: 1435087 pcs
Deskarga: C0805X224M5REC7800.pdf
RFQ
C0805X225J4REC
C0805X225J4REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 5%
Stockean: 251274 pcs
Deskarga: C0805X225J4REC.pdf
RFQ
C0805X224MMRECAUTO
C0805X224MMRECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20%