C0805X223K3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10%
Fitxak: C0805X223K3REC.pdf
  • Mezua
C0805X223K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342162 pcs Datuen fitxa C0805X223K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X223K3REC7210
C0805X223K3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10%