C0805X223K3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223K3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 10%
Fitxak: C0805X223K3GEC.pdf
  • Mezua
C0805X223K3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223K3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323459 pcs Datuen fitxa C0805X223K3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF