C0805X223JAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223JAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 250V X7R 5%
Fitxak: C0805X223JAREC.pdf
  • Mezua
C0805X223JARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223JAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 250V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268579 pcs Datuen fitxa C0805X223JAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF