C0805X223J3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223J3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 5%
Fitxak: C0805X223J3GEC.pdf
  • Mezua
C0805X223J3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223J3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228326 pcs Datuen fitxa C0805X223J3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X223J3JACAUTO
C0805X223J3JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.022UF 25V U2J 0805
Stockean: 875411 pcs
Deskarga: C0805X223J3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X223J3GEC7210
C0805X223J3GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 5%
Stockean: 1289161 pcs
Deskarga: C0805X223J3GEC7210.pdf
RFQ
C0805X223J2RECAUTO
C0805X223J2RECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 200V X7R 5%
Deskarga: C0805X223J2RECAUTO.pdf
C0805X223J1RECAUTO7210
C0805X223J1RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 100V X7R 5%
Deskarga: C0805X223J1RECAUTO7210.pdf
C0805X223J3GEC7800
C0805X223J3GEC7800
Deskarga: C0805X223J3GEC7800.pdf
C0805X223J3GECAUTO
C0805X223J3GECAUTO
Deskarga: C0805X223J3GECAUTO.pdf
C0805X223J2REC7210
C0805X223J2REC7210
Deskarga: C0805X223J2REC7210.pdf
Deskarga: C0805X223J2REC7800.pdf
C0805X223J3GECAUTO7210
C0805X223J3GECAUTO7210