C0805X223G3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223G3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2%
Fitxak: C0805X223G3GEC.pdf
  • Mezua
C0805X223G3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223G3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196179 pcs Datuen fitxa C0805X223G3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X223G3GECAUTO7210
C0805X223G3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2%
Stockean: 1001080 pcs
Deskarga: C0805X223G3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X223G3GEC7800
C0805X223G3GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET