C0805X223F3GEC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223F3GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%
Fitxak: C0805X223F3GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805X223F3GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223F3GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 799422 pcs Datuen fitxa C0805X223F3GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C0805X222MMREC7210
C0805X222MMREC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 20%
Stockean: 1852569 pcs
Deskarga: C0805X222MMREC7210.pdf
RFQ
C0805X222MMRECAUTO7210
C0805X222MMRECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1299667 pcs
Deskarga: C0805X222MMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X223F3GEC
C0805X223F3GEC
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 1%