C0805X222K2GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X222K2GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Fitxak: C0805X222K2GEC.pdf
  • Mezua
C0805X222K2GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X222K2GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 293824 pcs Datuen fitxa C0805X222K2GEC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X222K1RECAUTO7210
C0805X222K1RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 100V X7R
Stockean: 1445360 pcs
Deskarga: C0805X222K1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X222K2GECAUTO
C0805X222K2GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Stockean: 1599628 pcs
Deskarga: C0805X222K2GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X222K2GECAUTO7210
C0805X222K2GECAUTO7210