C0805X222J2REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X222J2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5%
Fitxak: C0805X222J2REC.pdf
  • Mezua
C0805X222J2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X222J2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235797 pcs Datuen fitxa C0805X222J2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X222J2GEC7800
C0805X222J2GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 5%
Stockean: 1206557 pcs
Deskarga: C0805X222J2GEC7800.pdf
RFQ
C0805X222J2REC7800
C0805X222J2REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5%
Stockean: 1177721 pcs
Deskarga: C0805X222J2REC7800.pdf
RFQ
C0805X222J2GECAUTO7210
C0805X222J2GECAUTO7210
Deskarga: C0805X222J2GECAUTO7210.pdf
C0805X222J2REC7210
C0805X222J2REC7210
Deskarga: C0805X222J2REC7210.pdf
C0805X222J2RECAUTO
C0805X222J2RECAUTO
Deskarga: C0805X222J2RECAUTO.pdf
C0805X222J2RECAUTO7210
C0805X222J2RECAUTO7210