C0805X222F1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X222F1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G 1%
Fitxak: C0805X222F1GEC.pdf
  • Mezua
C0805X222F1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X222F1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196871 pcs Datuen fitxa C0805X222F1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF