C0805X153MAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X153MAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 250V X7R 20%
Fitxak: C0805X153MAREC.pdf
  • Mezua
C0805X153MARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X153MAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 250V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331634 pcs Datuen fitxa C0805X153MAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF