C0805X153M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X153M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20%
Fitxak: C0805X153M3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X153M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X153M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316766 pcs Datuen fitxa C0805X153M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X153M3GECAUTO7210
C0805X153M3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 25V C0G 20%
Stockean: 1651960 pcs
Deskarga: C0805X153M3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X153M3RECAUTO7210
C0805X153M3RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 25V X7R 20%
Stockean: 1478841 pcs
Deskarga: C0805X153M3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X153M3GEC7210
C0805X153M3GEC7210
Deskarga: C0805X153M3GEC7210.pdf
C0805X153M3RECAUTO
C0805X153M3RECAUTO
Deskarga: C0805X153M3RECAUTO.pdf
C0805X153M3JAC7800
C0805X153M3JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.015UF 25V U2J 0805
Deskarga: C0805X153M3JAC7800.pdf
C0805X153M4HACAUTO
C0805X153M4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 16V ULTRA STAB
Deskarga: C0805X153M4HACAUTO.pdf
C0805X153M3REC7210
C0805X153M3REC7210