C0805X153M1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X153M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 100V X7R 20%
Fitxak: C0805X153M1REC.pdf
  • Mezua
C0805X153M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X153M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 100V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320614 pcs Datuen fitxa C0805X153M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X153M1GEC7210
C0805X153M1GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 20%
Stockean: 1596752 pcs
Deskarga: C0805X153M1GEC7210.pdf
RFQ
C0805X153M1GECAUTO7210
C0805X153M1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1490052 pcs
Deskarga: C0805X153M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X153M1RECAUTO7210
C0805X153M1RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 100V X7R 20%