C0805X152M1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152M1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G
Fitxak: C0805X152M1GEC.pdf
  • Mezua
C0805X152M1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152M1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280059 pcs Datuen fitxa C0805X152M1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152KMREC7210
C0805X152KMREC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 10%
Stockean: 1494039 pcs
Deskarga: C0805X152KMREC7210.pdf
RFQ
C0805X152KMGECAUTO7210
C0805X152KMGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 10%
Stockean: 1627656 pcs
Deskarga: C0805X152KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X152M1GEC7210
C0805X152M1GEC7210
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G