C0805X152K5REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 10%
Fitxak: C0805X152K5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X152K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 329714 pcs Datuen fitxa C0805X152K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152K5GECAUTO
C0805X152K5GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 10%
Stockean: 1233472 pcs
Deskarga: C0805X152K5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X152K5REC7800
C0805X152K5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 10%
Stockean: 1385758 pcs
Deskarga: C0805X152K5REC7800.pdf
RFQ
C0805X152K5RECAUTO
C0805X152K5RECAUTO
Deskarga: C0805X152K5RECAUTO.pdf
C0805X152K5RECAUTO7210
C0805X152K5RECAUTO7210