C0805X152K3REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152K3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 25V X7R 10%
Fitxak: C0805X152K3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X152K3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152K3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 25V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 295269 pcs Datuen fitxa C0805X152K3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152K3GEC7210
C0805X152K3GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 10%
Stockean: 1711871 pcs
Deskarga: C0805X152K3GEC7210.pdf
RFQ
C0805X152K3REC7210
C0805X152K3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 25V X7R 10%