C0805X152K3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152K3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 10%
Fitxak: C0805X152K3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X152K3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152K3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 343545 pcs Datuen fitxa C0805X152K3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152K2REC
C0805X152K2REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R
Stockean: 288331 pcs
Deskarga: C0805X152K2REC.pdf
RFQ
C0805X152K3GECAUTO
C0805X152K3GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 10%