C0805X152JMREC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152JMREC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 5%
Fitxak: C0805X152JMREC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805X152JMREC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152JMREC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1345830 pcs Datuen fitxa C0805X152JMREC7210.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF