C0805X152JAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152JAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R 5%
Fitxak: C0805X152JAREC.pdf
  • Mezua
C0805X152JARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152JAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224110 pcs Datuen fitxa C0805X152JAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152JAREC7800
C0805X152JAREC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R 5%
Stockean: 1075870 pcs
Deskarga: C0805X152JAREC7800.pdf
RFQ
C0805X152JAGECAUTO
C0805X152JAGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 5%
Stockean: 1155171 pcs
Deskarga: C0805X152JAGECAUTO.pdf
RFQ
C0805X152JARECAUTO
C0805X152JARECAUTO