C0805X104MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X104MMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 20%
Fitxak: C0805X104MMREC.pdf
  • Mezua
C0805X104MMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X104MMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 363428 pcs Datuen fitxa C0805X104MMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X104MMRECAUTO
C0805X104MMRECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 20%
Stockean: 1240244 pcs
Deskarga: C0805X104MMRECAUTO.pdf
RFQ
C0805X104M5REC7800
C0805X104M5REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 20%
Stockean: 1469589 pcs
Deskarga: C0805X104M5REC7800.pdf
RFQ
C0805X104M4RECAUTO7210
C0805X104M4RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 20%
Deskarga: C0805X104M4RECAUTO7210.pdf
C0805X104MMREC7800
C0805X104MMREC7800