C0805X103KMREC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X103KMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 10NF 63V X7R 10%
Fitxak: C0805X103KMREC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X103KMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X103KMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 10NF 63V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 294959 pcs Datuen fitxa C0805X103KMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X103KCRACAUTO
C0805X103KCRACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805 AU
Stockean: 1268682 pcs
Deskarga: C0805X103KCRACAUTO.pdf
RFQ
C0805X103M1GEC
C0805X103M1GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 100V C0G 20%
Stockean: 319572 pcs
Deskarga: C0805X103M1GEC.pdf
RFQ
C0805X103KMREC7800
C0805X103KMREC7800
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 63V X7R 10%
Deskarga: C0805X103KMREC7800.pdf
C0805X103KMREC7210
C0805X103KMREC7210
Deskarga: C0805X103KMREC7210.pdf
C0805X103KMRECAUTO7210
C0805X103KMRECAUTO7210
Deskarga: C0805X103KMRECAUTO7210.pdf
C0805X103KMGECAUTO
C0805X103KMGECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 63V C0G 10%
Deskarga: C0805X103KMGECAUTO.pdf
C0805X103M1GEC7210
C0805X103M1GEC7210
Deskarga: C0805X103M1GEC7210.pdf
C0805X103KMRECAUTO
C0805X103KMRECAUTO