C0805X103J2REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X103J2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 10NF 200V X7R 5%
Fitxak: C0805X103J2REC.pdf
  • Mezua
C0805X103J2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X103J2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 10NF 200V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236654 pcs Datuen fitxa C0805X103J2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 10000pF