C0805X102J1GACTU
KEMETKEMET
C0805X102J1GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X102J1GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Fitxak: 1.C0805X102J1GACTU.pdf2.C0805X102J1GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805X102J1GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X102J1GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 992256 pcs Datuen fitxa 1.C0805X102J1GACTU.pdf2.C0805X102J1GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-7425-2
C0805X102J1GAC
C0805X102J1GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak Boardflex Sensitive