C0805X102G3GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X102G3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1NF 25V C0G 2%
Fitxak: C0805X102G3GEC.pdf
  • Mezua
C0805X102G3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X102G3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1NF 25V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182179 pcs Datuen fitxa C0805X102G3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X102G3GECAUTO7210
C0805X102G3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 2%
Stockean: 964223 pcs
Deskarga: C0805X102G3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X102G3HAC7800
C0805X102G3HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
Stockean: 1878752 pcs
Deskarga: C0805X102G3HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102G3GECAUTO
C0805X102G3GECAUTO
Deskarga: C0805X102G3GECAUTO.pdf
C0805X102G1HACAUTO
C0805X102G1HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 100V ULTRA STAB
Deskarga: C0805X102G1HACAUTO.pdf
C0805X102G3GEC7800
C0805X102G3GEC7800