C0805X102FMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X102FMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1NF 63V C0G 1%
Fitxak: C0805X102FMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X102FMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X102FMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1NF 63V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185559 pcs Datuen fitxa C0805X102FMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X102G1GEC7800
C0805X102G1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 100V C0G 2%
Stockean: 746901 pcs
Deskarga: C0805X102G1GEC7800.pdf
RFQ
C0805X102FMGECAUTO
C0805X102FMGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 63V C0G 1%
Stockean: 815523 pcs
Deskarga: C0805X102FMGECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102FMGEC7210
C0805X102FMGEC7210
Deskarga: C0805X102FMGEC7210.pdf
C0805X102F8HACAUTO
C0805X102F8HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 10V ULTRA STABL
Deskarga: C0805X102F8HACAUTO.pdf
C0805X102FMGEC7800
C0805X102FMGEC7800