C0805S471J5RACTU
KEMETKEMET
C0805S471J5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805S471J5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 50V X7R 0805
Fitxak: C0805S471J5RACTU.pdf
  • Mezua
C0805S471J5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805S471J5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 906120 pcs Datuen fitxa C0805S471J5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series FE-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-9287-2
C0805S471J5RAC
C0805S471J5RAC7800
C0805S471J5RACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Floating Electrode, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak Boardflex Sensitive