C0805C752M3JACAUTO
KEMETKEMET
C0805C752M3JACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C752M3JACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 7500PF 25V U2J 0805
Fitxak: C0805C752M3JACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C752M3JACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C752M3JACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 7500PF 25V U2J 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1177245 pcs Datuen fitxa C0805C752M3JACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7500pF ±20% 25V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 7500pF