C0805C751G3HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C751G3HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C751G3HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 750PF 25V ULTRA STA
Fitxak: C0805C751G3HACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C751G3HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C751G3HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 750PF 25V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2741274 pcs Datuen fitxa C0805C751G3HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750pF ±2% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 750pF eskaerak Automotive