C0805C682F5GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C682F5GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1%
Fitxak: C0805C682F5GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805C682F5GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C682F5GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1440751 pcs Datuen fitxa C0805C682F5GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 6800pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C682F5GECAUTO7210
C0805C682F5GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 1%
Stockean: 1603978 pcs
Deskarga: C0805C682F5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C682F5GACTU
C0805C682F5GACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6800PF 50V NP0 0805
Stockean: 76543 pcs
Deskarga: C0805C682F5GACTU.pdf
RFQ
C0805C682F5GEC
C0805C682F5GEC