C0805C561J5GACTU
KEMETKEMET
C0805C561J5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C561J5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: C0805C561J5GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C561J5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C561J5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2792589 pcs Datuen fitxa C0805C561J5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-1134-2
C0805C561J5GAC
C0805C561J5GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 560pF eskaerak General Purpose