C0805C511F3HAC7800
KEMETKEMET
C0805C511F3HAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C511F3HAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 510PF 25V ULTRA STA
Fitxak: C0805C511F3HAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C511F3HAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C511F3HAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 510PF 25V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1907786 pcs Datuen fitxa C0805C511F3HAC7800.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C511F3HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510pF ±1% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 510pF