C0805C473M5VACTU
KEMETKEMET
C0805C473M5VACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C473M5VACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 50V Y5V 0805
Fitxak: C0805C473M5VACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C473M5VACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C473M5VACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.047UF 50V Y5V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1371637 pcs Datuen fitxa C0805C473M5VACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C473M5VAC
C0805C473M5VAC7800
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.047µF eskaerak General Purpose