C0805C472MMGECAUTO
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472MMGECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
Fitxak: C0805C472MMGECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C472MMGECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472MMGECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2908273 pcs Datuen fitxa C0805C472MMGECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C472MMGEC7210
C0805C472MMGEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
Stockean: 3679840 pcs
Deskarga: C0805C472MMGEC7210.pdf
RFQ
C0805C472MARECAUTO7210
C0805C472MARECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
Stockean: 2100332 pcs
Deskarga: C0805C472MARECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C472MMGECAUTO7210
C0805C472MMGECAUTO7210