C0805C472K5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472K5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10%
Fitxak: C0805C472K5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C472K5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472K5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 546712 pcs Datuen fitxa C0805C472K5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C472K4RAC7800
C0805C472K4RAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 16V X7R 0805
Stockean: 259246 pcs
Deskarga: C0805C472K4RAC7800.pdf
RFQ
C0805C472K5GECAUTO7210
C0805C472K5GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10%
Stockean: 3085965 pcs
Deskarga: C0805C472K5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C472K5JAC7800
C0805C472K5JAC7800
deskribapena: CAP CER 4700PF 50V U2J 0805
Deskarga: C0805C472K5JAC7800.pdf
C0805C472K5GEC7800
C0805C472K5GEC7800
Deskarga: C0805C472K5GEC7800.pdf
C0805C472K5HACTU
C0805C472K5HACTU
deskribapena: CAP CER 4700PF 50V X8R 0805
Deskarga: C0805C472K5HACTU.pdf
C0805C472K5GEC7210
C0805C472K5GEC7210
Deskarga: C0805C472K5GEC7210.pdf
C0805C472K5GECAUTO
C0805C472K5GECAUTO