C0805C472K2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472K2GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G
Fitxak: C0805C472K2GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C472K2GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472K2GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 625600 pcs Datuen fitxa C0805C472K2GEC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C472K2RACTU
C0805C472K2RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 200V X7R 0805
Stockean: 2524000 pcs
Deskarga: C0805C472K2RACTU.pdf
RFQ
C0805C472K1RALTU
C0805C472K1RALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Stockean: 1181999 pcs
Deskarga: C0805C472K1RALTU.pdf
RFQ
C0805C472K2GECAUTO
C0805C472K2GECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G
Deskarga: C0805C472K2GECAUTO.pdf
C0805C472K2GEC7210
C0805C472K2GEC7210
Deskarga: C0805C472K2GEC7210.pdf
C0805C472K1REC7800
C0805C472K1REC7800
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 100V X7R
Deskarga: C0805C472K1REC7800.pdf
C0805C472K2GECAUTO7210
C0805C472K2GECAUTO7210