C0805C472JAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472JAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%
Fitxak: C0805C472JAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C472JAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472JAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 395173 pcs Datuen fitxa C0805C472JAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C472J8HACAUTO
C0805C472J8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 10V ULTRA STA
Stockean: 3732113 pcs
Deskarga: C0805C472J8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C472JAGEC7800
C0805C472JAGEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G 5%