C0805C395K8PACTU
KEMETKEMET
C0805C395K8PACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C395K8PACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805
Fitxak: C0805C395K8PACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0805C395K8PACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C395K8PACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143252 pcs Datuen fitxa C0805C395K8PACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-3131-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 3.9µF eskaerak General Purpose