C0805C331JCGAC7800
KEMETKEMET
C0805C331JCGAC7800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C331JCGAC7800
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 0805
Fitxak: C0805C331JCGAC7800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C331JCGAC7800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C331JCGAC7800 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 576497 pcs Datuen fitxa C0805C331JCGAC7800.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-15042-2
C0805C331JCGACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose