C0805C330MDGACTU
KEMETKEMET
C0805C330MDGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C330MDGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 33PF 1KV NP0 0805
Fitxak: 1.C0805C330MDGACTU.pdf2.C0805C330MDGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C330MDGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C330MDGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 33PF 1KV NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1032177 pcs Datuen fitxa 1.C0805C330MDGACTU.pdf2.C0805C330MDGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C330MDGAC
C0805C330MDGAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 33pF eskaerak General Purpose