C0805C225M8RACTU
KEMETKEMET
C0805C225M8RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C225M8RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Fitxak: C0805C225M8RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0805C225M8RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C225M8RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 352086 pcs Datuen fitxa C0805C225M8RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-9208-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose