C0805C223JARACTU
KEMETKEMET
C0805C223JARACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C223JARACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Fitxak: C0805C223JARACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C223JARACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C223JARACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 547812 pcs Datuen fitxa C0805C223JARACTU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C223JARAC
C0805C223JARAC7800
C0805C223JARAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose