C0805C222M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C222M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20%
Fitxak: C0805C222M3REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C222M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C222M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 376926 pcs Datuen fitxa C0805C222M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C222M3RECAUTO
C0805C222M3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20%
Stockean: 2226031 pcs
Deskarga: C0805C222M3RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222M3GEC7800
C0805C222M3GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 25V C0G 20%
Stockean: 3746094 pcs
Deskarga: C0805C222M3GEC7800.pdf
RFQ
C0805C222M3REC7210
C0805C222M3REC7210
Deskarga: C0805C222M3REC7210.pdf
C0805C222M3RECAUTO7210
C0805C222M3RECAUTO7210