C0805C222M2REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C222M2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R
Fitxak: C0805C222M2REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C222M2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C222M2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 425357 pcs Datuen fitxa C0805C222M2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C222M2GEC
C0805C222M2GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Stockean: 609262 pcs
Deskarga: C0805C222M2GEC.pdf
RFQ
C0805C222M2REC7800
C0805C222M2REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R
Stockean: 2464892 pcs
Deskarga: C0805C222M2REC7800.pdf
RFQ
C0805C222M2GEC7210
C0805C222M2GEC7210
Deskarga: C0805C222M2GEC7210.pdf
C0805C222M2GECAUTO
C0805C222M2GECAUTO
Deskarga: C0805C222M2GECAUTO.pdf
C0805C222M2RECAUTO
C0805C222M2RECAUTO
Deskarga: C0805C222M2RECAUTO.pdf
C0805C222M2RECAUTO7210
C0805C222M2RECAUTO7210
Deskarga: C0805C222M2RECAUTO7210.pdf
C0805C222M2REC7210
C0805C222M2REC7210