C0805C222KMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C222KMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10%
Fitxak: C0805C222KMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C222KMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C222KMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 648844 pcs Datuen fitxa C0805C222KMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C222KMGECAUTO
C0805C222KMGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 10%
Stockean: 2512606 pcs
Deskarga: C0805C222KMGECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222KMGECAUTO7210
C0805C222KMGECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 3261978 pcs
Deskarga: C0805C222KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C222KCRACTU
C0805C222KCRACTU
deskribapena: CAP CER 2200PF 500V X7R 0805
Deskarga: C0805C222KCRACTU.pdf
C0805C222KDRACAUTO
C0805C222KDRACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 1000V X7R 10%
Deskarga: C0805C222KDRACAUTO.pdf
C0805C222KMGEC7800
C0805C222KMGEC7800
Deskarga: C0805C222KMGEC7800.pdf
C0805C222KMREC7210
C0805C222KMREC7210
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 10%
Deskarga: C0805C222KMREC7210.pdf
C0805C222KMGEC7210
C0805C222KMGEC7210