C0805C222JMRECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C222JMRECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 5%
Fitxak: C0805C222JMRECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C222JMRECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C222JMRECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1771568 pcs Datuen fitxa C0805C222JMRECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C222JMREC7210
C0805C222JMREC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 63V X7R 5%
Stockean: 1875348 pcs
Deskarga: C0805C222JMREC7210.pdf
RFQ
C0805C222JMRECAUTO7210
C0805C222JMRECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1827238 pcs
Deskarga: C0805C222JMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C222JMREC
C0805C222JMREC