C0805C220KBRACTU
KEMETKEMET
C0805C220KBRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C220KBRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 630V X7R 0805
Fitxak: 1.C0805C220KBRACTU.pdf2.C0805C220KBRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
C0805C220KBRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C220KBRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 22PF 630V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 824367 pcs Datuen fitxa 1.C0805C220KBRACTU.pdf2.C0805C220KBRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-5568-2
C0805C220KBRAC
C0805C220KBRAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 22pF eskaerak General Purpose