C0805C220G5GACTU
KEMETKEMET
C0805C220G5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C220G5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: C0805C220G5GACTU.pdf
  • Mezua
C0805C220G5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C220G5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 643374 pcs Datuen fitxa C0805C220G5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-8034-2
C0805C220G5GAC
C0805C220G5GAC7800
C0805C220G5GAC7867
C0805C220G5GACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 22pF eskaerak General Purpose