C0805C200K2GALTU
KEMETKEMET
C0805C200K2GALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C200K2GALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 20PF 200V NP0 0805
Fitxak: C0805C200K2GALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C200K2GALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C200K2GALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 20PF 200V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 936320 pcs Datuen fitxa C0805C200K2GALTU.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak C0805C200K2GAL
C0805C200K2GAL7800
C0805C200K2GAL7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 20pF eskaerak General Purpose