C0805C153MMGECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C153MMGECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20%
Fitxak: C0805C153MMGECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C153MMGECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C153MMGECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2990083 pcs Datuen fitxa C0805C153MMGECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C153MMGEC
C0805C153MMGEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 20%