C0805C153K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C153K1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 100V X7R 10%
Fitxak: C0805C153K1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C153K1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C153K1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 100V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 425587 pcs Datuen fitxa C0805C153K1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C153K1RALTU
C0805C153K1RALTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
Stockean: 878510 pcs
Deskarga: C0805C153K1RALTU.pdf
RFQ
C0805C153K1GECAUTO7210
C0805C153K1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 100V C0G 10%
Stockean: 2684976 pcs
Deskarga: C0805C153K1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153K1RECAUTO
C0805C153K1RECAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 100V X7R 10%
Deskarga: C0805C153K1RECAUTO.pdf
C0805C153K1GEC7800
C0805C153K1GEC7800
Deskarga: C0805C153K1GEC7800.pdf
C0805C153K1REC7800
C0805C153K1REC7800
Deskarga: C0805C153K1REC7800.pdf
C0805C153K1RACTU
C0805C153K1RACTU
Deskarga: C0805C153K1RACTU.pdf
C0805C153K1GECAUTO
C0805C153K1GECAUTO
Deskarga: C0805C153K1GECAUTO.pdf
C0805C153K1RECAUTO7210
C0805C153K1RECAUTO7210